Warsztaty metod rozpoznawania płodności! WSTĘP WOLNY! 22. marca!

Warsztaty metod rozpoznawania płodności.
"Poznaj potęgę kobiecego cyklu!"

Chcesz poznać potęgę, a zarazem subtelne piękno kobiecego cyklu?
Chcesz wiedzieć dlaczego tak, a nie inaczej?
Chcesz nauczyć się metody – dla siebie, a może dla Niej?

Rozpoczniemy wykładem, po czym przejdziemy do analizy kart kobiecego cyklu.
Panowie również mile widziani!

Gdzie i kiedy?
Czwartek, 22. marca 2012 roku godz. 18.00- 21.00
Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Trojdena 2A
Sala 140/141/142

Zapisy:
rozpoznawanie.plodnosci@gmail.com

Dla kogo?

Dla każdego! Warsztaty przeznaczone są dla studentów wszystkich kierunków i wydziałów każdej uczelni oraz dla każdej osoby zainteresowanej rozpoznawaniem płodności.
O czym?
Na warsztatach będzie można dowiedzieć się czym jest naturalne planowanie rodziny, jakie ma znaczenie zarówno dla singli, narzeczonych, jak i par małżeńskich. Uczestnicy poznają jak działa fizjologia kobiecego cyklu, czym są podstawowe objawy płodności. Warsztaty pozwolą nabyć umiejętności użytkowania angielskiej metody objawowo- termicznej.

Kto je poprowadzi?
Lekarze i studenci medycyny i połoznictwa- -- instruktorzy metod rozpoznawania płodności Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.
Kto je organizuje?
Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny: lek. Ewa Ślizień- Kuczapska, lek. Natalia Suszczewicz, położne: Zofia Słodkowska, Marta Ciarcińska
oraz lek. Ewa Prokop z Fundacji MaterCarePolska, studentka medycyny Patrycja Dębosz
Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo - Koło Terenowe Warszawski Uniwersytet Medyczny: Ewa Oszkinis