KONFERENCJA "WCZESNE NIEPOWODZENIA PROKREACJI"

Szanowni Państwo,

organizatorzy cyklu konferencji pt. "Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego" mają przyjemność zaprosić do udziału w V sympozjum naukowym:

"Wczesne niepowodzenia prokreacji - etiologia, prewencja i postępowanie w ujęciu interdyscyplinarnym"

które odbędzie się 6 grudnia (niedziela) br. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Przedmiot tegorocznych rozważań - wczesne straty prokreacyjne - stanowi kontynuację dwóch poprzednich konferencji dotyczących zagadnienia obniżonej płodności i niepłodności małżeńskiej oraz diagnostyki i leczenia zaburzeń płodności. Narastający w polskim społeczeństwie problem niepowodzeń prokreacji zostanie przedstawiony w szerokim  medycznym, demograficznym i psychospołecznym ujęciu.
Ofertę konferencyjną wzbogacą warsztaty dot. powrotu płodności po poronieniu i pochówku dzieci nienarodzonych.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje są dostępne na stronie:

www.zdrowie-prokreacyjne.wum.edu.pl

Zapraszamy wszystkie osoby/Instytucje zainteresowane współpracą w ramach konferencji!

Komitet organizacyjny Konferencji

zdrowie.prokreacyjne@gmail.com