KONFERENCJA "WCZESNE NIEPOWODZENIA PROKREACJI"

Szanowni Państwo,

organizatorzy cyklu konferencji pt. "Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego" mają przyjemność zaprosić do udziału w V sympozjum naukowym:

"Wczesne niepowodzenia prokreacji - etiologia, prewencja i postępowanie w ujęciu interdyscyplinarnym"

które odbędzie się 6 grudnia (niedziela) br. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Przedmiot tegorocznych rozważań - wczesne straty prokreacyjne - stanowi kontynuację dwóch poprzednich konferencji dotyczących zagadnienia obniżonej płodności i niepłodności małżeńskiej oraz diagnostyki i leczenia zaburzeń płodności. Narastający w polskim społeczeństwie problem niepowodzeń prokreacji zostanie przedstawiony w szerokim  medycznym, demograficznym i psychospołecznym ujęciu.
Ofertę konferencyjną wzbogacą warsztaty dot. powrotu płodności po poronieniu i pochówku dzieci nienarodzonych.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje są dostępne na stronie:

www.zdrowie-prokreacyjne.wum.edu.pl

Zapraszamy wszystkie osoby/Instytucje zainteresowane współpracą w ramach konferencji!

Komitet organizacyjny Konferencji

zdrowie.prokreacyjne@gmail.com

Image icon baner450x150-szary.jpg47.46 KB
Microsoft Office document icon PROGRAM konferencji WUM 2015.doc415 KB

KURS METOD ROZPOZNAWANIA PŁODNOŚCI

Ogłaszamy nabór na kurs METOD ROZPOZNAWANIA PŁODNOŚCI

W programie: kulisy obserwacji i interpretacji cyklu miesiączkowego według Metody Angielskiej.
Ponadto rozbudowany wątek troski o płodność mężczyzny i kobiety.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Liczba miejsc ograniczona.

Start: ok. 5 grudnia 2015.

Miejsce: Wiejska 13

Kadra: lekarze, instruktorzy MRP

Szczegóły:

Kurs obejmuje ok. 56 h dydaktycznych wykładów i ćwiczeń. Zajęcia będą odbywały się w soboty w godzinach 9-14, mniej więcej co drugą sobotę, ale z uwzględnieniem świąt, ferii i sesji.

Jest to kurs nauczycielski I stopnia, programem obejmujący zakres kursu dla użytkownika i dużo więcej. Zakończony jest egzaminem. Osoby które ukończą kurs I stopnia uzyskują zaświadczenie stwierdzające znajomość metody na poziomie użytkownika. Po kursie I stopnia osoby chętne mogą wziąć udział w kursie II stopnia, który będzie organizowany po wakacjach 2016.

Program kursu II stopnia obejmuje metody rozpoznawania płodności w tzw. sytuacjach  szczególnych tj. po porodzie, w premenopauzie, po odstawieniu antykoncepcji i u dojrzewających dziewcząt oraz szkolenie pod kątem nauczania użytkowników. Ten stopień również zakończony jest egzaminem i wydaniem dyplomu uprawniającego do samodzielnego nauczania użytkowników metody.

Cena: 370 - 470 zł (uzależniona od liczby uczestników)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na mail: poradnia.owarszawski@gmail.com

W roku 2015/16 NIE MA FAKULTETU

W roku akademickim 2015/16 fakultet nie będzie się odbywał. Zapraszamy w roku akademickim 2016/17

UWAGA ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ FAKULTETU

Najbliższe zajęcia fakultetu dnia 17 marca ulegną pewnej zmianie.Ćwiczenia zaczynają się wyjątkowo o 16.30.
17 marca fakultet wyjątkowo w godz. 16.30 - 19.15.
Centrum Dydaktyczne, sala 232 bez zmian.
Pozdrawiamy
zespół fakultetu

NOWY SEMETR! NOWY FAKULTET! NOWA REJESTRACJA!

Zapraszamy serdecznie na nowy turnus fakultetu już od marca we wtorki w godz. 16-19 w Centrum Dydaktycznym!

Rejestracja dla Wydziału lekarskiego już otwarta! Przez system ssl !

Odkryj potęgę kobiecego cyklu!

Szczegółowy program jest już dostępny w zakładce Program -> Wydział lekarski

Wykład opiekuna fakultetu.

Niezwykle ciekawy wykład Pana prof. Bogdana Chazana na temat "Sztuczne metody kontroli urodzeń-  aborcja" został nagrodzony gromkimi oklaskami.

Semestr zimowy 2014/15r.

Uczestnicy semestru zimowego 2014/15r.

A o to uczestnicy fakultetu obecnego semestru wraz z opiekunem fakultetu "Metody rozpoznawania płodności" Panem prof. dr hab. n. med. Bogdanem Chazanem.

UWAGA! RUSZAJĄ ZAPISY NA KURS II STOPNIA

Zparaszamy wszystkich chętnych po ukończonym kursie I stopnia do kontynuowania poszerzenia swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w kursie II stopnia.

Najbliższy kurs planowany jest już na poczatku 2015r.!

Wszelkich informacji na temat kursu i terminów udziela lek. Agnieszka Stasieńko ze Stowarzyszenia NPR.

Zapisy poprzez mail:  nauczyciel.mrp@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty "Diagnozowanie zaburzeń zdrowia prokreacyjnego" Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

PIERWSZE ZAJĘCIA 15 PAZDZIERNIKA

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAPISANYCH NA 16.30 DO SALI 23 W CENTRUM BIBLIO- INFORM.